Neverte tomu nevinnemu pohladu...je to riadna potvora!...;-)))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
já bych mu uvěřila...
Fretka je zachycená pěkně, ale nelíbí se mi příliš ostré pozadí a ten jakýsi máznutý flek vpravo dole. Také jsme měli takovou... potvoru :D
veď je zlatučká
co je ten mázlý flek vpravo dole?
olízla ti objektiv? nechal bych celý fousek, na ty jsou citlivé
pekna, nevinnost sama
To Pavel: presne si to uhadol...je to otlacok jeho nosa na objektive...;-)))
Orez