Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ty lístky to trochu ruší
Bez těch listů by to bylo móóóóóc pěkné...
4+1 na uvitanou.
pěkné, vítej
asi bez tech listku...
Vítej 4+1
ty pravé spodní listy mi nevadí, horší je to s tím horním, co vrhá stín
Zdravím..4+1