Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc ostre svetlo, prepaly! ...hmmm neviem... 3++
bádateľská zadumaná tvár. pekné. ustráž si prepaly a bude to super
jj skoda svetla.....
aha, takhle :) Dobře znázorněný stav. Kdyby nebyla piha nahoře a bylo to vyfocené s větším záběrem pravé strany...
Nebýt světla...
dakujem...:)
:-) dobrej výraz... ...nevim co drží v ruce ale vypadá to divně jako by zrovna něco vyndal ... :-)
Jen ty prepaly, ale neni to s nima zas tak hrozne.......
hmm
gratulujem, niekto schovava za ostrost, kompoziciu a svetlo ze fotka nema ducha ale tvoja ducha ma takze nenastavuj! fot!