Další ze série.
Díky za komenty a připomínky.
Tahle opravdu nepadá.
První dvě ze série:
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=185217&gal=photo
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=186448&gal=photo
Hezký den všem na FA.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nejaké mi to príde zdeformované,álebo žeby tá lampa naozaj padala??
5+ ..... :o)
líbí :-)
tam to znám ;-)
ja neviem.. neviem sa rozhodnut ci sa mi paci alebo nie:) pridem neskor:)
Povedlo se, ale trochu to leti
jojo
parádička
trochu to padá a někde je to asi žehleno
tak jako na těch předešlých se ti opět kácejí linie
Pěkná atmosféra
To je jak u nas :D
Jojo, mrzne nám tu až praští! Malinko bych přitmavil, tím by ti zmizel ten šum z nebe! A možná trošku doostřil.
me se moc nelibi, litoměřický náměstí může být daleko pěknější....kostel malinko padá doprava...sorry
Až na ty světýlka na stromě který tady máme každej rok příšerně rozházený je to pěkný.
good.