Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
romantická zatáčka
4++
líbí!
pěkná, nezlobte se fotky neboduju. Možná kdyby byla širší, pokud to šlo.
okouzlující a romantické
Pekné, aj kompo dobré!
fajn, vadi mi rusive prvky vlevo od stromu
mně se toto zákoutí velmi líbí, má své kouzlo