Hrad Zvířetice ještě jednou, tentokrát poskládaný z 5 fotek nastojato.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné, jen bych trošku pozměnil kompo.. na levo bych ubral a na pravo bych zase přidal i trošku dole...
ta pravá část je dost nakloněná doleva + chtělo to ještě jednu fotku vpravo přidat
OK
škoda :-(
Hrad Zvířetice prostě můžu
6-
5+
je super, tam to mam rad
fajne... to je tam mesiac, ci zle vidim...? :)
Vidíš dobře, je tam Měsíc ...
není to špatné...