Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne ale ten ramik s napisom mi nesedi...
Je to pěkné, rámek mě také nesedí, ale to pominu - vím, že to není sranda fotit pod vodou, ale tady mě vadí, že je to taková "zadová" fotka (na útěku ryby). Víc zepředu by bylo lepší. V Rudém moři jsme ho také potkal, ale nedal mě šanci na focení :-(
paráda!
Krásnej, to musela bejt balada na potápění, viď ?
líbí
5+
Krasny tvor. Ako fotis pod vodou ?
Ten napis je odveci.
super farby, skoda ze je zozadu, ram vadi
Líbí....
fotka super ale ten ramecek to je hruza :) ja se u tebe stavim a ukazu ti jak se dela ramecek :)
ten rámeček je dobrý, jen ten nápis měl být trochu jiný, jinak velmi pěkná fotka
výborné.. aj rámček je super :)
super
Krasne
ten nápis ne....
Lepší by byl zepředu, ale i tak hezký.
fotka hezka, ale nemohl byt ten napis mensi a decentnejsi ?
Tenhle motýl, to už je jiná váhová kategorie!
Krasny a jedovaty.
Paradne!
Supr perutynek, ale pane Karel, chcete poradit s rameckama?!?! To je prace predskolniho ditete! :-)
mánku, polepši se! všichni tě pruděj s rámečkem ...
Foto super, ramik predsa hodnotit nebudem ;-)
7 za fotku, rámeček se mi nelíbí
krasne