Kvůli téhle potvoře veliké jsem málem utopil foťák. Podcenil jsem pevnost bahna v rybníku a pomalu jsem zajížděl hlouběji a hlouběji. Trošku jsem si připadal jako Král Šumavy...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No utopit ho by byla poradna skoda! Krasny zaber!
Vynikající!!
pekne. skoda ze se na tebe nepodivala.
Byl jsem rád, že jsem se k ní vůbec dostal. :-)
řekl, že je to dokonalé
Ale povedla se krasne
Krásný exemplář i excelentní fotka s pěkným pozadím, já dávám 7 kusů - vím jak je těžké něco podobného "ulovit". Jinak pro informaci je to druh : Vážka ploská (Libellula depressa Linné).
je ostrá až to řeže monitor, nádhera
To Kapsa. Dík za to zařazení k druhu.
wow
hmmmm
Hmmm. v nahlade vyzerala rozmazane. Krasa
6++
Výborná ostrost a perfektní fotka !
vážka super, na pozadí je toho trochu moc
Mně se to pozadí líbilo. Upřímně řečeno, tedy až na počítači. V reálu jsem si ho vůbec nestačil všímat. Musel jsem neuklouznout. Potichu tahat nohy z bahna. Opatrně se připlížit k tomuhle zvířeti, nevyplašit ho. A to jsem opakoval asi desetkrát, přičemž jsem mezi tím pět minut čekal, než si zase sedlo. ;-)
Krásná vážka! Pozadí trochu ruší její krásu.Ostrost výborná!
Ta se povedla!
vyplatilo se, bez výhrad:-)
uff
fakt super!
Podle mého názoru k dokonalosti pozadí něco chybí - ta tráva trochu ruší, ale vážka je perfektní.
ale jo
Krasne
Skvělý výkon
Super
Asi najlepsia fotka vazky co tu je.