PF 2006 aneb ať je nastávající rok ve všech směrech lepší než ten zapadající letošní.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
! very nice !
Thanks...
tak tak..ale snad nastane usvit noveho dne, a niecoho lepsieho sa v nom dockame.
Pro tebe taky.
zapadnout může , ale vyjít musí
Dobré světlo a dobré zdraví i Tobě Japa
Aj pre Teba
tobě taky:)
joj joj..i tobě..!!
I Ti, dík
Krásná fotka...
I Tobě vše nej v tom nadcházejícím roce...
Tobe take...
pekny, diky
Majo taková tvá malá zkouška těch co sleduji Fa??? i teď ... ja to mám na senzor nové fotky..:-))) velmi pěkný západ !
Wau...super fotka:)
zapady to je moje...
viz. moje galerka,ale je pravda ze takhle povedenych prilis nemam jestli vubec nejake:)
PF2006
opravdu pěkná fotka...tobě taky :)
Moc pěkné! Přeju úspěšný Nový rok a hlavně hodně nápadů!
... vše nej do nového roku! :-)
Petr
taky tobě pane!!!!
Napodobne :)
Tobě také vše nej..
krásné.Přeji ti to samé
šťasný Nový rok 2006
Dík,Tobě taky :-))
taky tak...
Díky. I Tobě vše nej v novém roce.
Díky vám všem za malé pozastavení. Ani jsem nečekal,že se vám tato západofka bude líbit. Jen jsem chctěl využít těch pár posledních hodin starého roku a také přispět,jak u mne bývá normální - něčím odlišným - do mlýna PéeFek.
Slunce dnes opět vyšlo a tak všem přiji úspěšné vykročení do toho letošního, nového roku.
Majo není to zkouška :o))) Díky. Náhodou jsem si jen říkal co dát jako PF a tato pozapomenutá západovka z návratu z podzimního výletu do Č. Středohoří (z Milešovky) mi padla do oka.
I Tobě (Vám) ;)
Tobě také, vše nej v novém roce.:o)
Přeji bezva světlo do dalšího roku...
díky...přání i Tobě!
hezká fotečka :-)
PF 2006
thx...aj tebe vsetko naj;
:: Foto super...PF i Tobě :-) ::
krásne zapadá, nový 2006 bude krásne vychádzať. Veľa krásnych fotiek a dobrých nápadov.
všechno nej do 2006
Tobe taky;)
i Tobe vse nej...
PEKNE :)
Aj Tebe
Aj Tobě :)
taky tak
I pro tebe
Dík...aj Tebe
Vsetko dobre aj tebe