Sedel na chate za okenici.Foceno asi dvoucentimetrovou skvirou mezi okenici a chatou.A furt lezl do tmy.Za neostrost se predem omlouvam.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozice a ostrost na nespravnem miste.. ;o(
Ale vzhldeme k podminkam...+1 :o)
Paráda 5+
ten je hnusnej!
Libi dobry, jednou mi taky vlítl do paneloveho bytu, to bylo veselo. Hruza hnusna zviřátka :)
škoda tý hloubky ostrosti. krásný žvižátko :o)