Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zajímavé, pěkně provedené - pocitově 5
Dobrý záběr.
Jen škoda, že se tak leskne.
au au :(.
já myslím, že se leskne dobře, to není přepal. A není modelka :)
Mozna bych to dal i do dokumentu...
líbí hodně
Asi bych to dal cernobile a vetsi detail obliceje
Líbí..
vyborne