Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kompozícia
tak na tom nic nevidím.
nevim kde je zde chyba v kompozici.. ano je to stredovka, ale stredovka neni spatna, je o subjektivnim vnimani fotografovaneho objektu.. a zde se to hodi,alespon dle me. foto je to pekne protoze vystihuje to co ma. az uz je po fotografickem smeru jakkoliv spatna..nese myslenku..bolest
kompo, ostrost.. 4-
nevim mě se to jako bolest nezdá! Myslím, že ty rozpraskaný soše je to fakt jedno! Nějakej Enslaver těch je
pěkné...mě se to líbí...obravdu mi to nahnalo husí kuži...a kdyby ty nohy ještě byly živé...tak by to byl total maras...
5-
nerozumim, neboduju
auuuuuu
kresba toho tramu mi pride kus divna, ale celkovo "to" v tej fotke je, IMO...
líbí
auuu