vzhůru k slunci hrdě vzkétá.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekné
Trochu mi vadí ten okvětní list vlevo
paradicka...
...hezké
ahojik, krása
6+ super
parada
Veľmi pekné, krásné farby :-)
6+ pěkně udělané
pěkně zaostřeno
:o)
:)
Fajn DOF i kvalita! :)
Moje oblíbená kombinace, hezká kompozice. A už utíkám na tu vedle, vypadá slibně.:)
líbí :)
to je pekny.. libi ... :-)