Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ta první je lepší..
ta prva bola trosku zaujimavejsia, ale tiez ok
...
pěkný moment:)líbí, druhá postava se nemusela dotýkat té přední, možná by to umocnilo dojem kdyby byla dál a neostrá...
je zase ja
prijemne
taky moc krásné