•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 647 fotografií Černobílé foto
    • 101 476 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

...odešla...

Slovní hodnocení Tato fotografie má pouze slovní hodnocení
Martin Bukovský Morton Martin Bukovský Morton (2 784 bodů)
V galerii: Černobílé foto

..ještě před chvílí tu byla...dívala se do zrcadla...slyšel jsem jí mluvit...je pryč...

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Tomáš Javorek
    Tomáš Javorek
    celkem 765 bodů
    |
    13.11.2005 00:09

    jo to jde

  • MaK
    MaK
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 00:09

    pekná

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    13.11.2005 00:10

    NIč si z toho nerob! ;) mas to dobre...pekna! Chcelo by to este take to zasranejsie(starsie) umyvadlo...k atmoske...ale to by nebolo u Teba :)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    13.11.2005 00:10

    :)))
    (ale na vlasy je to dost silné, jsou to fakt vlasy? ;-) )

  • Martin Bukovský Morton
    Martin Bukovský Morton
    celkem 2 784 bodů
    |
    13.11.2005 00:13

    Vojta: jsou to "100pro" vlasy...bych Vás nebalamutil...:)...ale všímáš si, to oceňuju...

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    13.11.2005 00:14

    :: šum je zde parádní; to je v umyvadle ne? ::

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    13.11.2005 00:14

    Jsem byl jen zvědavej ;-)
    Asi mám tenčí ;-) :)))

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    13.11.2005 00:20

    neny vlas ako vlas! :)

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    13.11.2005 00:21

    :: no esy to nejsou chlupy? ::

  • Martin Bukovský Morton
    Martin Bukovský Morton
    celkem 2 784 bodů
    |
    13.11.2005 00:26

    Knedlo: je to zrnéčko...a vlasy...tak to je...:)

  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    13.11.2005 00:34

    koukam pekna debata ... na chlupy je to dost dlouhe :))
    Jinak s fotkou jako takovou moc nevim ... ale dost kni pomaha ten malej koment ... clovek si pak muze utvorit pribeh

  • Jiří Urban
    Jiří Urban
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 00:34

    Ona se vrati.

  • Mary Malechová
    Mary Malechová
    celkem 1 658 bodů
    |
    13.11.2005 00:40

    Fakt to nevypadá jako vlasy, přijde mi to spíš jako nitě. Sorry, ale fakt.

  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    13.11.2005 00:41

    Splachl ji cas(voda),vidim ji v tom obrazci vlasu,apropo to jsou nejake obezni vlasy :)

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    13.11.2005 00:56

    no nazdar...to je ze života, chlape !!! dokonalej moment...!!!

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    13.11.2005 00:57

    ty jseš ďábel............

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 00:58

    ale jo, s popisem je v tom kratičký příběh a určitá vzpomínka

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 01:15

    vlasy v umyvadle mě moc neřitahujou. ten koment to trošku napravil, ale stejně...

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    13.11.2005 01:49

    to je zkrátka FOTKA ze života, kterej všichni žijeme a jaksi bereme jako samozřejmost......akorát ho někdo umí vyfotit...prostě bezva !!!

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    13.11.2005 01:54

    .

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    13.11.2005 07:09

    ...ano...

  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    13.11.2005 08:14

    ty vlasy jsou fakt nějaké hrubé, jako žíně od koní ....

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    13.11.2005 08:40

    ju

  • Vlasta Fišrová
    Vlasta Fišrová
    celkem 88 859 bodů
    |
    13.11.2005 08:46

    jůva.... (další komentáře průběžně mažu, ještě přijdu :-)

  • Vít Pinta
    Vít Pinta
    celkem 1 318 bodů
    |
    13.11.2005 09:06

    ...už jsem pár takovejch fotek viděl a todle je asi nejpovedenější..
    ...oceňuju fototechniku (hardwér...)

  • najtrou
    najtrou
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 09:35

    Zajímavé

  • Jakub Šmolík
    Jakub Šmolík
    celkem 409 bodů
    |
    13.11.2005 09:58

    Pěkný příběh ve fotce... Komentář tomu dost pomáhá, ale i tak je ten pocit z té fotky cítit... Líbí se mi to...
    Ad vlasy - taky mi nejdřív přišly trochu zvláštní, ale asi dobrej šampón, no co... :-)

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    13.11.2005 10:12

    Dost silné na vlasy, leda že by černoška :-)))
    foto fajn..

  • Fotograf 91
    Fotograf 91
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 10:19

    Dobře podaný příběh. Všední věc, ale oslovilo.

  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 10:21

    fajn..

  • Lenka Krejčí sweety
    Lenka Krejčí sweety
    celkem 458 bodů
    |
    13.11.2005 10:45

    já vlasama odpad dycky ucpua to je mám o moc slabší:)

  • Taffey
    Taffey
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 10:52

    Mortone, expozičně je fotka naprosto nepovedená. Pokud měříš světlo na takovém místě, jako je umývadlo, tak musíš vždy přidat přibližně +1,5 EV, aby umývadlo bylo bílé. Stejně tak, fotíš-li na sněhu. Tyto záběry jsou čistě na manuální nastavení expozice, žádný automat Ti to správně neurčí.

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    13.11.2005 10:58

    dohromady s komentom to ma pribeh. fajn

  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    13.11.2005 11:32

    dobré,ale těm vlasům se mi věřit nechce

  • K r i s t ý n a  www.pagacikova.estranky.cz
    K r i s t ý n a www.pagacikova.estranky.cz
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:39

    zajímavý

  • Q
    Q
    celkem 21 bodů
    |
    13.11.2005 12:31

    Tak rychle zavolej do vodáren.

  • Libor Vodehnal 1 0
    Libor Vodehnal 1 0
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 13:04

    zajímavé, ale nerozumím tomu komentu-já bych to nazval rozpuštěný a vypuštěný ...

  • Klokan 1
    Klokan 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 14:08

    No, zrovna včera jsem takhle vejral do vany.
    Vypadalo to tam úplně stejně.
    Odešly.
    Byly moje. :o(

  • Martin Brachtl
    Martin Brachtl
    celkem 8 082 bodů
    |
    13.11.2005 15:01

    výtvarně velmi příjemné.

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    13.11.2005 15:02

    dobre, dobre

  • zbyněk
    zbyněk
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 15:36

    Taková Kainarovská poezie. Výborně.

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    13.11.2005 15:36

    ...:-} zaujimave...

  • robert peško
    robert peško
    celkem 5 297 bodů
    |
    13.11.2005 16:20

    ...a nebola tu len tak....

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    13.11.2005 16:31

    FOTOpoezie !!

  • y
    y
    celkem 61 bodů
    |
    13.11.2005 16:34

    hmm,
    :-O,
    hmm...

  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    13.11.2005 16:42

    To bych nevěřil, že pár chlupů v umyvadle bude mít takový ohlas a ještě v TOPu.

  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    13.11.2005 18:42

    no je pravda, že pro takovou FOTOpoezii jsem ještě nedospěl :)

  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 18:50

    Zajimave

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    13.11.2005 19:15

    Tak kvalitné vlasy a vypadávajú.

  • Daniela T
    Daniela T
    celkem 52 940 bodů
    |
    13.11.2005 19:25

    líbí...pěkně smutný příběh o samotě

  • kinemak
    kinemak
    celkem 93 bodů
    |
    13.11.2005 20:28

    1. Těší mne, že jsem pocitově poznala tvou fotku
    2. Je to typicky mužská fotka a všichni chlapy z ní mají radost - opravdu nevím proč Vám to tak připomíná život, pánové
    3. Přiznej se, že jsou to Tvoje vlasy - buď hrdina.
    4. Líbí se mi to, jak je to hnusně pravdivý - ale ty vlasy jsou chlapa, tím tě nechci urazit, tedy tvoje nebo mladšího bratra, tohle by žádná ženská neudělala!

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    13.11.2005 21:44

    hmm

  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    13.11.2005 22:13

    nápad :-)

  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    celkem 0 bodů
    |
    14.11.2005 08:38

    ma to svoju poetiku, mozno sa dala nafotit nejaka menej natural stopa. A mozno aj nie. Moje asociacie moc poeticke nie su :)

  • Ten jehož šíři nelze změřit
    Ten jehož šíři nelze změřit
    celkem 3 513 bodů
    |
    14.11.2005 12:57

    Velice dobré...vyvolává atmosféru "Ženské kouzlo"

  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    15.11.2005 09:32

    to nevypadalo samo, tam se muselo něco dít :-)

    sakra, už na to koukám dost dlouho a dokonce jsem si přečetla všechny komenty ... bylo toho tolik řečeno, že už nedokážu nic říct (jenže řeknu, čas mám, ne nemám, ale tohle dílo mě irituje :-)) ... fotka ve mě vyvolává směs odporu, přirozenosti, hrubosti, všednosti a od toho se odvíjí celej další pocit ... že jsem praštěná citlivka, ale ta síla a barva vlasů mi přijde vulgární a mám z ní strach ... něco takového totiž u nás doma není možno vidět a kdyby bylo, tak bych si něco závažnýho musela s mužem asi vyříkat :-) ... tahle tvá realita mě děsí, čumim na to jak v ZOO ... promiň, to je fakt tak intimní fotka ...

    jo a ještě něco ... nechápu Taffeyův koment o expozici, mě to přijde přesně akorát

  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    17.11.2005 20:10

    ...jsem tu... asi podesátý... do toho komentáře se mi nechtělo... je to snad první fotka od tebe, co mi úplně nesedne... nápad, poezii, jednoduchost, tonalitu oceňuju, ale... nějak moc chtěný jako by to bylo, vidím tam prostě moc svoji neoblíbenou hrdinskou dvojici "Záměr - Realizace"

  • Zuza C
    Zuza C
    celkem 7 236 bodů
    |
    26.11.2005 19:09

    ***žuuuuva

Další informace

Vloženo: 13. 11. 2005
Album: Taky doma...
Zobrazeno: 285 x
Fotoaparát: Pentacon SIX

Štítky fotografie

  • zátiší 15353x
  • černobílý proces (negativ) 6725x

Další fotky autora

  • Zimnota...
  • Paní B.
  • 3 + pes...
  • Jemnůstka...
  • Pohár...
  • Temnotka...
  • Oni...
  • Na plotě...
  • Za oknem
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • sedlo
  • ***
  • zátiší
  • Vzhůru nohama
  • Pod mostem
  • Vaše doklady !
  • zezoo
  • ***
  • míjení (se)
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.