Vatikan ...vypada to, ze to leti ke strane, ale je to opticky klam....a ta tma...fakt tam takova byla...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6+ Vypadá to na pěkný rituál
Povedzme by som sa zameral na ten polocelok, kam dopadaju tie luce. Inac fajn paci 5+
:: Jo ::
:) heh zajimavy..
***
super :o)
hezké
moc dobré
***