Ja vim jsou tam vypalena mistecka..ale me se to libi :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ale na zasmiatie
:o)))
Sám jsi řekl.
Technicky chybky, napad je za 7 :)))
ma to svoje chybicky, ale ako humor je to super.
Skoda, ten blesk to dorazil ... Inak fakt skvele! :))))
hustý
:o) paní nepištěla?
mama uz je zvykla ;)))
3 je malo, takze 4 + 1 len za vtipnost
-- za přepálená místa ++ za nápad!
aspon ze tak Johny :)..koukam dneska si projel vsechny moje fotky :)
4++
5+1 za humor
:-)