Tohle je focene par dni po otevreni ocicek :) je to trochu vyrez..takze se omlouvam za horsi kvalitu...jenze oni jsou tak sladky :) ze se s nima musim pochlubit :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+++
Jsou super
jee dekuju :))..jinak jestli mate nekdo zajem...mam jeste par tehle vzacnych potkanu k odberu :)
Fakt roztomilé! :o)
Pěkná myšátka ...
Aby si je neodebral nějaký tera(o)rista pro hady ! :-).
myslim ze ne...tihle jsou vzacni a drahy...pochybuju ze si koupi jednoho za 200kc kdyz za 200 pro hada muse mit minimalne 6 obycejnych ze zveraku
Anna D - Tom D - z toho by byl taky zajímavej pár:)
jůůů majinký
:-)))
Pěkní myšové! :-)
Tom D uz sem zadana :)
víš co? co sem chodíš, lépe je nafocuješ!!
:o)