Foceno za krásného slunečného počasí na Vrabinci (350m n.m.), což je zřícenina nedaleko Děčína.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hezké,ale podle mě to chtělo pozadí víc máznout.
libi,
Moc hezké i ten detail pavučiny.
Pěkné
Líbí...
pekne
krásné
hmmm :)