Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
tuhle oblohu z víkendu znám,byla i vedle v Jizerkách
trochu poodstoupit a posunout záběr doleva
taky bych asi níž,ale já se plazím po zemi pořád,tak jsem už trochu de...
spis bych to posunul dopraba at je tam ta chata neni tak na tesno.
sakra to jsem udelal chyb :) no to je tak kdyz se pise rychle a pak si to clovek po sobe ani neprecte
pro Karel : dolu to nešlo už tam byly auta
Petře z našeho pohledu doprava tak ta chata nebude natěsno, nebude tam vůbec :)
no jo pod auto bych teda nelez :))
jasny :)
«•Taky jsem byl v Peci o víkendu ...•»
to Jula: a jaké se ti zdálo světlo ?
5+ ;o)
Asi viac doprava
5/4...kompo :-{