Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
juu..líbí..!!
taketo fotky sa mi pacia :)
5+ tato tolik ne ;-)
líbí
pocitově...5++
Napad fajn, ale prijde mi, ze cela fotka je vlastne rozmazana ... az moc.
Hanka je to krásne.
pekne si sa ponorila do tých kvetov...veľmi pekné
Videl bych to spis na abstrakci nez makro. Kdyby byla lepe zvolena clona (ostrost), urcite 6.
5+
líbí
Pekný abstrakt z prírody :)
líbí
já vidím kousíček ostrýho mě se líbí
nadhera