Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
možná ostřejší...
+ Dobré...
«•Michale, musím zdůvodnit tu čtyřku. Kompozice je dobrá, ale ta ostrost "uprchlíka" je horší. Hlavně na těch zádech chybí kresba. Pozadí mohlo být tmavší. No ale zase na 740-ku je to fajn•»
:-)
Dobrý název.
4+
dobrá kompozícia
taky mám