Vltava 2005
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
chcelo by to viac kontrastu 5-
mozno keby mu bolo vidno viac do tvare
přechod vody a nábřeží je neznatelný, je to takové šedivé , možná lepší kontrast
dost sedive ale aj tak to ma nieco do seba
Škoda, že je to šedivka.
takové šedivé stáří...doufám, že mě nečeká! :-))
...ŠKODA SVĚTLA
Nevýrazné!
Trochu moc šedivé, ale dojemné
5/4
sedive jak das, ostrost
5-
škoda, že není ostřejší