Scan z negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hmmmm
4++
líbí
pohodicka..
Tak tohle si každej nevyfotí!
:o)
Na stovku film se mi to zdá hodně zrnité a šedivé.
pekneee
fakt dobré
detto ako prva, mozno by som este jemne zrezal z prava
ok...
Líbí.
6/6 solidni
Je ten scaner kvalitní? Zdá se mi větší zrno.
6+ moc libi
pěkné až na rámeček
5+
libi
ramecek moc nelibi, pod zbytek bych se klidne podepsal :)
Tohle se mi moooc líbí
zááávidim