Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
foto ok..ale docela mi odvadí pozornost ten ramček..:-/ 4++
pekne, mozna moc koure...
TK. doostrit. inac fine
prostredie skvele, len kompozicne mi to pripada ako - vidim nieco, hned fotak, zamierim to na stred a cavk. vobec si nevsimas okolie, rusive prvky: odrezane koleso, trciaca cast clveka vlavo..
Jozef Doboš (Blondyn) : no snažil jsem se jim telepaticky vnuknout myšlenku jaxe zformovat, ale nějak nešlo proniknout přez jejich helmy;-)
pěkné
ma to par musek...
přesaturované,tmavé
5++
fajn
Líbí tak jak je.
Libi se me prave s tim kourem. Bez nej to nebylo bych ono...
no taky jsem si myslel, že ve válečný fotografii by ten kouř bejt mohl:-)
mě se to líbí
Profesionální zpracování napodobeniny dobového obrazu - myslím to v dobrém.
Kecy o rámečcích nejsou na místě...
Spíše jsou ukázkou konzervatismu hodnotile a jeho neschopnosti přijmout něco jiného než bílou linku a černý okraj