Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Jééé...to je hezké:-)
Krásná fotka, trošku mi vadí příliš jasný (skoro oslepující) střed, ale možná mám jen špatně nastavený monitor :)
TM/AI=5/6
trošku mi vadia tie relatívne ostré tiene
dal by som viac cierneho okolia.
Paradne, velmi pekne spracovane!
fotka líbí..., chybky nespatřuji
jen mě napadlo, že je to dobrý spojení: "Křehká krása" od Potvory :-)))
Krasne
potvoro, potvoro :o)
Nádhera.
Povedla se ti!
Povedlo..
výborné
Líbí....
super, to je paraaada