Takhle jednou ráno u topení stál:-))
čas: 1/200
ISO: 100
AV: F 2.0
bez filtru
úpravy: doostření po zmenšení, photoshop difuser:-))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-)
krásné foto i syn
Krasne foto, aj ked ten naklon mi moc nesedi.
foto je parádne - škoda tých úprav potom 5++
pěkný :-)
nádherné,jako malované :-)
mas krasnyho synka ... i fotku
nááádhera!
hmmm
Všem Vám moc děkuju za milé komentáře. Zase o jeden důvod navíc, proč tento koníček nepověsit na hřebík:-)
ten je roztomilý!! :o)) a co se týká fotky, tak je pěkná!!
wow to je sila.
moc hezky :) ale ta uprava se mi vubec nelibi ... prvni fotka Tveho syna je myslim nej :)
moc pěkná!
6- čb!!!
pekna uprava,pekna foto
barevna je lepsi, neda se nic delat. alespon podle mne. krasa nesmirna a zadnej kostej nablizku :)