Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn pohled,jen ta pepsi tam nemusela byt..tady mame povestneho basaka,ktereho jeden muj kamarad uctiva jako sveho Boha :o))
Jako občasný basák musím dát šest.
Ale i beztoho bych dal :-)
5
Líbí z těch tří nejvíc..5+