Neznam osobne zadneho bezdomovce, takze soudit nikoho nemuzu a ani nechci..
Jde jen o takovy pokus o reportazni snimek z jejich prostredi ze vcerejsi prochazky po brehu Vltavy..nutno rict,ze jsem byl pomerne prekvapen..nez mi nabehlo 300Decko a ja stihl v rychlosti jakztakz zakomponovat a nastavit fotak, ubehla radna chvile..ale zizen byla asi zrovna velika.
Sam nevim, co si mam o tomto snimku myslet,tudiz to necham na vas..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nevim jestli byla velka zizen, ale kazdopadne byla velka potreba... (tk mi nesedne, ale u reportaze neresim)
no tak to je hustý :D
Pro mne tato fotografie je velmi "emotivní" a podle toho soudím, že musíš mít velke cítení a nejen foto. Nezname se osobně ale tohle to zvýšílo u mne tvuj kredit jako člověka .. PARADA !!!
trosku sa mi to zda chaoticke, ale az sem citim zapach z jeho noh :-)))
ahaaa az teraz som si vsimol co robi :-))))
6
tak tohle je síla... opravdu... k fotce: no možná bych se přimluvil za BW, tady by se to náramně hodilo...
6/5
2 Vico: zkousel jsem to v BW, mam ji mnohem radsi, ale tady se mi to nijak zajimaveji nepodarilo prevezt..
Hodně zajímavé kompo :-)
čúrať po ležiačky, to som ešte nevidel, to je ooobr lenivosť
SUPER momentka !
Dobrá reportážní...
dobré..
toto sa mi zdá čitateľnejšie na pozadí,preto viac zaniká hlavná postava,BW páči viac
paráda
Trochu ruší strom vlevo