Moje pantoflíčky
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
...dobré foto
4+
docela líbí.
mě se to taky líbí
Podle mne by to chtělo nějak kompozičně dotáhnout...
koupím ti papuče ......:-D
mě se to líbí...
to Tomáš Valenta: ...dám si ráno rád... (neznalci Elektrick Mann odpustí...)
az na tu linku nahore
..dobrý nápad..;-)
Pěkné, ale něco tomu chybí
No, jsou dost jetý, ale asi k nim máš citový vztah. Tak nějak to chápu. :-)
to Otakar:...:)))
dobrý, použil bych víc otrhaný pantofle a nechal bych ješté kus místa za nima