Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak toto se mi libí moc
fotit z blizsa a na sirsie sklo. inak ok.
ukludnujuce farby, tu cast lesa by som zretusoval na travu :)
pekna fotecka :d
Pěkné, svěží...
keby zostal len dom a tráva bolo by to stopercentné
hmm
vzal bych to z vetsi dalky
škoda toho lesa v rohu, super barvy
Pekne barvicky.
příjemné
ŠKODA LESÍKA