pouze lehký ořez a zmenšeno.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Chtělo to víc ostrosti na hlavu...
aspoň pes mohl být ostrej
5++
jój,super,môj psík kedysi tiež takto skákal
ostrosť...apoň niečo tam ostré byť mohlo
Chybí mu už jen vodní lyže a v "rukou" madlo s vlečným lankem. :-)
5- ..... :o)