Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nastavuju jas na monitoru jak ďas a nic nevidím jen siluety. Nelíbí se mi to. Neboduji
RM> nenastavuj, tak to ma byt... ale beru
super!
emotivni..
veľmi pekné 5+
Zajímavý experiment... Hodnotit bodově si však netroufám.
Monte Pelmo je taky pěkný !
libi se mi to - takhle hustou atmosferu mam na fotkach nejradsi:)
líbí!
pěkné
ma to velky potencial skoda ze je to fotene tak natesno a tak moc podexponovane...
Majo> k te podexpozici... tohle je pokus. fotku mam jinak "spravne" naexponovanou a tak. nicmene vysledek je fadni fotka zprofanovanych skal... s tou tesnosti... jo, mam jich jeste nekolik z jine dalky (vse na 28mm), ale uz bez peknych oblaku
jo poznam cimi bol som na vrchle Grande liezli sme Comiciho cestu zo severnej strany docela huste...., jo oblaky tomu davaju uplne inu atmo , ale vsak nevadi snad nabuduce toto je miesto kam sa clovek urcite vrati...
Majo> to tedy klobouk dolu - my jsme je jenom s uctou obesli a mysleli treba prave na Comiciho, a "radeji" se venovali ferratam.
to je peklo! nebo nebesa?
Přesně jak říká Majo - kdyby to mělo prostor k nádechu, tak je to fotka, na kterou se nezapomíná. Ale i takhle výjimečná věc.
DS: diky, takovyhle komentar potesi :-)
hmmm...výborný
paci sa mi ale viac miesta by tomu snad pomoh;lo....ale dobre to je
5+
5+