Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dobrý na wallpaper. Líbí se mi to, škoda, že to maličko placatí.
ale jo, je to fajn...
pride mi to trchu viac vyzehlene alebo cim to je, ze je biela a hladka ako muka...
zlepšuješ sa..:-)))
výcvak+blesk=výblesk
jo - matrix is everywhere !!
celkom podarena fotecka:)))