Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fajn
Hmm!!!
pekne aj ked moc orosene:))
super
moc pěkná
ok
Na pozadí je vidět struktura látky nebo co to je. Retušování stonku nebyl podle mě dobrý nápad, květ teď vypadá jako kdyby byl ve stavu bez tíže =)
good
...a máme nakrrropeno...
super
nádhera!
super.
nádhera
vadí mi, že levituje, také kompozici (nebo formát do čtverce) bych asi hledal jinou
krasa
6+
6+
parádní
líbí