Labuť velká
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krásné.
když už jsi slepil dvě stejné fotky k sobě, asi by bylo dobré to nějak upravit v pc jakoby to byl odraz na hladině a vyrovnat to
To je opravdu jedna fotka a opravdu odraz na hladině. Nic jsem nelepil a neotáčel.
"To je opravdu jedna fotka a opravdu odraz na hladině. Nic jsem nelepil a..." - zobrazit celý komentář
omlouvám se, máš pravdu až teď jsem si všiml v rozdílu mezi oběma polovinami. Ale srovnat jsi to mohl :)
"To je opravdu jedna fotka a opravdu odraz na hladině. Nic jsem nelepil a..." - zobrazit celý komentář
Ano, to je pravda.
"když už jsi slepil dvě stejné fotky k sobě, asi by bylo dobré to nějak..." - zobrazit celý komentář