Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6- z fotky úplně sálá pozitivní atmosféra a radost ze života
přijde mi, že to chtělo míň intenzivní světlo-utrpěla hlavně oblast se zoubky,...
nádherný oči! :o)
4++
5+
Hezké foto i Lenka...
6--, lehce přeexp.?
radsej mensie. a urcite prirodzenejsie
libi
5++, vetsi HO
reklama na winterfresh