Dám fotku trochu z jiného oboru než co se pokouším fotit. Mistrovství Evropy juniorů v Sazka aréně. Plný formát bez ořezu, ISO 800, f/2.8, čas 1/500. Manuální ostření :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
HO trosku vetsi a mas u me 7
Dobrý moment, ale škoda, že ta ruka naznačuje spoluhráčovi, aby držel "ústa";-D5+
pripadá mi to ,ako keby tomu zadnému jednu UTABAČIL
5++
pěkná sportofffka :)
naopak, dle meho - HO trosku mensi, ta tvar na dlani aby nebyla takova zretelna
v te zaplave krajinek a zviratek zase sport. Hura!!!
irco..nebo uplne kompromis..zaostrit trosku vic na stul :-)
5+ chybí mi jeho ruka s pálkou...
I*R*C*A, skéro, nebo si pořídit Canon 200mm, f1.8 :)
blíž už jsem k nim nemohl, to by se mě tam vešla akorát hlava a menší clonu nemám :)
Aleš: to by tam už určite nebyl balon nebo ruka protihráče, prostě by to bylo úplně jiné :)
dobre
vlado a v cem je problem ??? :-D
6- souhlas s Martinem H
myslím, že dof je výborná, tvář spoluhráče a jeho soustředění dává fotce náboj...
super
na ISO 800 celkem čisté
..nemá chybu. Ještě jako bonus facka spoluhráči! :)))
spoluhrac mu do toho asi blbe kecal:-)
Good! I s tim, jak prikryl tomu klukovi hubu. :-)
super
2skéro: sem v tý sportce nevyhrál, tak problém bude v ceně :))
6+ Sám jsem stolní tenista. Povedená fotka
Tak to jsme dva Martine :)
tohle je opravdu dobrý
Dobrá momentka.
libi moc
Vynikajúca momentka
5++ parádní momentka
výborně zachyceno...
ok
dobryyy, good
Jo, tak jsem se něčemu přiučil :-)
super moment
pekne :)
Akcni fotecka :o)) Tak kdo vyhral? :)
super
Výborně!
Před lety jsem hrával závodně ligu, takže vím jaký problém se tady musí řešit.