Na tý pláži byla fakt strašná kosa...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+...opět bych to uvátal větší, ale spíše mi vadí až moc výrazné slunce...jinak fajn!;-)
mně přijde perfektní .) škoda většího formátu..
Odradit se nenechám - to se nebojte:)) a díky za kritiku:))
vse uz bylo receno 4++
Tady už dám za 5,i když slunce je ještě výrazné :-)
4++
Zajímavé :)
Já osobně bych asi nefotil to slunce a nechal tam jen pro náznak jeho odraz v písku :)
Jinak by to mohlo být pro účely FA větší :)
líbí moooc
:o)
4+
6/6
je to moc male. 5-
5+ fain