Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
má to dynamiku
Není vidět do očí :o)
to IL: Na kolene jsou obe :)
krásnej moment
trochu chybí technická brilantnost lepší kontrast,ostrost
parada :)
Já jsem sice možná hustej, ale třeba tahle tvoje fotka se mi líbí podstatně víc než ta od R. Holana (http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=121895&gal=photo). Akčnjší poloha motorky, dynamicky do kopce, i když TK trochu slabší. A ať mi nikdo netvrdí, že to tu není o jménu. Zakázal bych rámečky a autora bych zobrazil až po odhlasování.
5+
Martine, dik za pochvalu. Od Tebe to potesi. Radek si jmeno udelal peknyma fotkama, to je jasny. Ale ze by mu kvuli starsi praci davali lidi vyssi hodnoceni, to se mi moc nezda...
Carlosi, tak jsem si jich pár takhle otočil, ale Schwantzovka není do kopce :)
Schwantzovka fakt do kopce neni, to jas recht :)
... ale Schwanzovka to je. Jenom sem trosku otocil fotak ;-)