Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrej napad...ale vyrall bych si aspon cistejsi nastroj...
4+...vadí mi ten blesk...
«•.•»
zajímavý nápad
5++, moc líbí, ale klidně bych uřízl spodek, aby to bylo ještě záhadnější.
nápad :)
Čau,kde se to škrábeš... :-)