No tak jsem te bource ujizdel nejdriv vlakem pak na kole a stejne mi chytla :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
toto sa mi paci
nevidim na tom nic extra....jo mozna jo...divnej koment :-)
4-
rušivé pozadí
4/4
JE TO OSTRE!A DAL?
Nevím, asi to pozadí mi moc nesedí.