Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
;-)
:)))
Barvy jsou původní?
:)))))
VOJTa Herout: Fotil jsem to hlavně kvůli těm divným barvám, je to totiž vápencový lom...
kde je to foceno? ... v tom kameni asi moc vápence nebude :)
Je to foceno z lomu Vitošov. Typická trojúhelníková stěna je bílá, ale jáma pod ní je taková červená. Nevím proč, nejsem geolog, má-li někdo vysvětlení...
6+ je to opravdu barevně neobyčejné, líbí se mi i ta cesta vzadu, vytváří krásný kontrast (možná i tím, že je jako malovaná)-moc líbí.