Fotografie byla pořízena pod vývratem stromu.
Omluvte sníženou kvalitu způsobenou kompresí a zmenšením.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmm...zajímavé..
škoda že ten mech je rozostřený
Ta malá hloubka ostrosti mě příšerně mate a ztrácím se v obsahu. Obsah je ale zajímavý a fotogenický.
teda, zaujalo určitě. Rozhodně to není obyč. snímek, líbí.
Hezkej nápad s tím listem