Aby to nebylo ostatním líto, že nemohou jet do dálek za úžasnými panoramaty, které tu vystavil bubaq, přidávám jedno z Krkonoš, kde je taky krásně. Pozn. vím, že to není jezero Titicata :).
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Moc hezký
pěkné ... chybí tomu nějaký výraznější prvek (něco v popředí, výrazné údolí či hřeben ap)
ani bych nechtel nic v popredi .. jen bych porazil ten sloup .. :)
moc pěkné, ani ten sloup mi moc nevadí
bez toho sloupu za 6
++ Stlpik tam fakt trochu zavadzia ... :|
Musím to uvést na pravou míru, nejedná se o sloup, ale o tyče, kterými jsou značeny v zimně hřebenové trasy a jak je vidět jsou dost hustě na sobě, aby byly vidět i v mlze.
A co takhle do popredi nahou modelku ? :-) Fotka je fakt hezka a bylo i stesti na pocasi, libi.
Myslim že je to pěkná fotky a každej by furt něco cpal do popředí nevim proč tohle je prostě klasický panorama
správně, klasický a hezký
dám 7 a utrhněte mi uši :) LIBÍ
Nádhera!