tržiště v HoiAn....VIETNAM
sken z pozitivu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:o)
ku TK: ..myslim ze by sa to scanovanie dalo viac "schovat"...
...a chybaju mi tam ruky tej zeny...
P@liku: a jak by se to dalo vice schovat...to by mne zajimalo....a proc by tam mela mit nutne ty ruce...
5/6