Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6:obloha pekna,ale ne nejak extra
-1:je to slunko nebo UFO?
pekné
Možná mohlo být za tím smrkem, UV brýle i u monitoru :-)
4/4
good
trošku mi to kazí to elektr. vedení vlevo ale jinak pekný ,,konec jednoho dne,,
líbí se mi krajinky a tahle je pěkná
Pěkné... :o)
mne sa to paci
+...
trochu moc středové
HELENO .. ja jsem velký příznivec zapadovek ... kolegové měli navrh ... schovat sluníčko ... za stromky ... moc "vyžrané" opravdu na brýle ... nebo na filtr ... na NIKONA 8800 das v pohode ... a tak zmírníš ten přepal ... jinak hezké moooc
4+
Jj gýčofky... jsou to někdy pěkný pohledy :)
Skvělý Helenko, jen ten stožár tam tak nešťastně postavili... :-)
ked uz bolo take intenzivne tak ho zanieco skovat alebo pouzit filter popripade pockat kym sadne nizsie
Fakt pěknej foťák ehm teda fotka.
to slunko nemuselo být uprostřed a tolik přepálený jinak pěkný mráčky
pěkný mraky
zaujalo,pěkné