Zoči voči...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Rozostreny zrak :)
Jen taková poznámka k názvu: mám dojem, že slimák je něco trošku jiného, ale jinak pěkná fotka :-)
I když nevím, jestli to na Slonesku není to samé.. No ale to je vlastně jedno... :-)
5+, chce to víc prostoru
5+
5/4
UFF tak to jsem rad že je tady někdo kdo ma PRO 1 ... PARADA těší mne to že umi i takové makro ... těším se.