Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Škoda toho přepalu vzadu
No, me to zaujalo. Akorat mi vadi to odlesk vzadu. Jinak pro me prijemna fotecka.
zaujalo
MOžná ještě více otevřené očko.
ten přepal.
iba ten prepal
Mě se to líbí..a pomíjím ten přepal..5+ ;-)
mě se líbí
pekne
a pěknej podpis:)
me se to libi
prepal, oko je dost privrene - zamer?Ale jinak fajn tonalita a celkove libi.