Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zaujimave, ale takto zvrchu ta zaba nevinikne
+
pěkná....jen jaksi bez nápadu
dobre
4-
TM/AI=4/3
žaba je dobrá, zvrchu je naozaj placatá
Pěkný Laďo!5/6
...
Příliš shora
5- ..... že by příbuzná té mé ? :o))
pěknej kousek